Bugün, Vitamin Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı'dan Babalar Gününde anlamlı ziyaret

Başkan Sarı'dan Babalar Gününde anlamlı ziyaret

Başkan Sarı'dan Babalar Gününde anlamlı ziyaret

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Babalar günü dolayısıyla bir dizi anlamlı ziyaret gerçekleştirdi.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Belediye meclis üyemiz Abdullah Yıldız ile birlikte ilk olarak Şehidimiz Yüzbaşı Süleyman Şahinin babası Mehmet Şahini ziyaret ederek Babalar gününü kutladı. Akabinde ise Dinar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya ile birlikte Dinar Buhurcular huzur evini ziyaret eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı huzurevinde kalan yaşlıların babalar gününü kutladı. Bu özel günde düzenlenen etkinlikte Huzurevi sakinlerine Mahalli Sanatçılarımız Bekirler Orkestra Murat Arıkan ve oğlu Bekir Arıkan müzik dinletisi gerçekleştirdi. 

Ziyaretler sonrası bir konuşma yapan Başkan Sarı; “Babalarımız, ailesini bir arada tutmak, çocuklarına iyi bir gelecek hazırlamak ve de en önemlisi onlara iyi birer örnek olmak için her zaman dimdik ayakta durmaktadırlar. Disiplinli olmayı da merhametli davranmayı da öğrendiğimiz ancak hayatın tüm yüklerini omuzlarına yüklediğimiz babalarımızı ebediyete uğurlasak dahi her zaman gölgesini üzerimizde hissederiz. Onlar ki kendi ayaklarımızın üzerinde durasıya kadar bizleri destekleyen en değerli varlığımızdır. Bu duygularla şehit babaları başta olmak üzere tüm babaların en güzel gününü kutluyor, aileleri ile birlikte mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum.” dedi.

Gerçekleşen ziyaret sonrasında Kaymakam Selami Kapankaya ve Belediye Başkanımız Nihat Sarı, huzurevi sakinlerinin babalar gününü kutlayarak hediye takdim etti.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!