Bugün, Tok Eczanesi Nöbetçidir.

Başkan Sarı’dan gençlere büyük destek

Başkan Sarı’dan gençlere büyük destek

Başkan Sarı’dan gençlere büyük destek

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatlarıyla belediyemiz tarafından kapalı spor salonunda spor mülakatı ve parkur gerektiren sınavlarla ilgili açılan ücretsiz spor kursları ile gençlerimiz hayallerindeki mesleğe hazırlanıyor.

Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM)i sınavına girecek olan gençler, hazırlıklarını Belediyemizin açtığı ücretsiz kurslarda tamamlıyor.

POMEM Hazırlık Kursu parkur çalışmaları eğitmenimiz Barış Menekşe tarafından hafta içi sabah 10:00-12:30 saatleri arasında bayanların, 12:30- 17:00 saatleri arasında ise bay ve bayanların katılımı ile gerçekleşiyor.

“Her şey Geleceğimizin Teminatı Gençlerimiz için’’

Sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında ücretsiz olarak hizmete sunulan spor kursları ile gençlerin aile bütçelerine katkı sunmayı hedeflediklerini ifade eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ‘Geleceğimizin teminatı olan, gençlerimizin mesleki hayallerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak amacıyla bu kursları düzenliyoruz. Spora gönül veren ve bu sınavlara hazırlanan gençlerimiz, kurslarımıza yoğun ilgi gösteriyor. Şu anda yaklaşık 50 tane gencimiz burada hazırlanıyor. Kurslarımıza bu şekilde yoğun ilgi olması bizleri mutlu ediyor. Geleceğimizin teminatı gençlerimize yönelik yaptığımız yatırımları artırarak devam ettireceğiz. Sınavlara girecek tüm gençlerimize şimdiden başarılar diliyorum’’ dedi.
Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!