Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Bugün, Özdemir Eczanesi Nöbetçidir.

Belediye Bandomuzdan Mahallelerde 23 Nisan konseri

Belediye Bandomuzdan Mahallelerde 23 Nisan konseri

Belediye Bandomuzdan Mahallelerde 23 Nisan konseri

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatları ile Belediyemiz Bando ekibi tarafından korona virüs salgını nedeniyle evlerinde kalan vatandaşlarımıza, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mahallelerde konserler verildi.

Belediyemiz Bando ekibi, ilçemizin neredeyse tamamını gezerek konser verdi. 

Vatandaşlarımız ve çocuklar mahalle mahalle gezen bando ekibimize camlardan ve balkonlardan alkışlarla eşlik etti.

 Vatandaşlarımız ve çocuklar evlerinin önlerinden ve balkonlardan Türk Bayraklarını sallayarak Bando ekibine destek verdi. 

Güvenlik güçleri ve sağlık çalışanları da unutulmadı.

Belediyemiz Bandosu aynı zamanda güvenlik güçlerinin görev yaptığı bina önünde ve İlçemiz devlet hastanesi önünde konserler verdi.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı konser ile ilgili yaptığı açıklamada; “Geçen yıl çocuklarımız için düzenlemiş olduğumuz 23 Nisan etkinlikleri bu yıl korona virüs tedbirleri kapsamında iptal edildi. Bizlerde belediye olarak çocuklarımızı bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayarak belediye bandomuz tarafından hem evde kalan vatandaşlarımıza hem de çocuklarımıza konserler verilmesini sağladık. İnşallah ülke olarak bu süreci de en kısa zamanda atlatacağız. Eskisi gibi yine Çocuk bayramını coşku içerisinde kutlayacağız. Tekrardan geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.” dedi.Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!