Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Bugün, Özdemir Eczanesi Nöbetçidir.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı Afşar Köyü Ağaç Bayramına katıldı

Belediye Başkanımız Nihat Sarı Afşar Köyü Ağaç Bayramına katıldı

Belediye Başkanımız Nihat Sarı Afşar Köyü Ağaç Bayramına katıldı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı İlçemize bağlı Afşar köyünde 1994 yılında başlatılan ve aralıksız sürdürülen 27. Ağaç Bayramı'na katıldı.

Afşar Köyü Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı Ramazan Çetin, Köy Muhtarı Ali Çoban öncülüğünde organize edilen Ağaç Bayramı'na Ak Parti Milletvekilimiz Ali Özkaya, İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Ak Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler, Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş, Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Necip Kacar, Dinar İlçe Müftüsü Ramazan Avcı, Orman İşletme Müdürü Tuncel Yalçın, çevre il ve ilçelerden gelen misafirler, TEMA Gönüllüleri, şube müdürleri ve vatandaşlar katıldı

Ağaç Bayramı kapsamında 2000 adet çam fidanı, 1000 adet lavanta çiçeği ve 1000 adet de meyve ağacı fidanları toprakla buluşturuldu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımız ile başlayan Ağaç Bayramında geliri sulama giderleri için kullanılacak olan el dokuması halılar açık arttırma ile satışa sunuldu. Açık arttırmada el dokuması halıyı Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı alırken, katılan davetlilere yemek ikramları yapılmasının ardından Ağaç Bayramı son buldu.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!