Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Belediye Başkanımız Nihat Sarı dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Belediye Başkanımız Nihat Sarı dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı mesajında; “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere en büyük hediyesi olan Cumhuriyetimizin 97’inci yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutlamanın coşkusu içerisindeyiz.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Benim en büyük eserim’ dediği ve yüce Türk Milletinin canı pahasına büyük fedakarlıkla kurduğu Cumhuriyet’i korumak bizim birinci görevimizdir. Çünkü Cumhuriyet Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün teminatıdır.

Türk Milleti’nin, kenetlenmesiyle yürütülen Kurtuluş Savaşının zaferle sonuçlanması ve ardından Cumhuriyetin kurulması, tarihte ender kaydedilen bir başarıdır. Kurtuluş Savaşı, Milletimizin var olma savaşı, Cumhuriyet ise, yeniden dirilişin simgesidir.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin 97. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı yürekten kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ü ve ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz şükran duygularımla ve rahmetle anıyorum “ifadelerine yer verdi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!