Bugün, Akçin Eczanesi Nöbetçidir.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı dan Anlamlı Ziyaretler

Belediye Başkanımız Nihat Sarı dan Anlamlı Ziyaretler

Belediye Başkanımız Nihat Sarı dan Anlamlı Ziyaretler


Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla anlamlı ziyaretlerde bulundu.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Öztürk Dinar Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bir ziyaret gerçekleştirdiler.  Dinar Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Özkurt, Başkan Yardımcısı Erkan Kırtaş, Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Açıkgöz ve Hasan Ceylan ile bir süre sohbet ettiler. Başkanımız Nihat Sarı, Dinar Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde yaptığı konuşmasında; “Engellilik sosyal hayatı engelleyen bir kusur değil, desteklenmesi gereken bir durum olduğundan sorunu toplum olarak benimseyerek, çözümü aşamasında çalışmalar yapılması engelli insanımızın toplumsal hayata tam katılımlarının sağlanması ve hayat standartlarının yükseltilmesi çağdaş toplum anlayışının bir parçasıdır. Bu duygu ve düşüncelerle; yürekleri sevgi dolu engelli vatandaşlarımızın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün engellilerin yaşadığı sorunlara karşı toplumsal duyarlılığımızın artmasına vesile olmasını diler, tüm engelli vatandaşlarımızın aileleri ile birlikte huzur ve mutluluk içerisinde hayatlarını sürdürmelerini temenni ederim.” dedi.

Dernek ziyaretinin tamamlanmasının ardından ilçemizde faaliyet gösteren Özel Öncü İletişim Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi akabinde ise Özel Yeni Renk Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaret edildi. Rehabilitasyon merkezinde eğitim gören öğrencilerle bir süre sohbet eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, günün anısına öğrencilere saat hediyesi takdim etti.

Başkanımız Nihat Sarı, ziyaret edilen rehabilitasyon merkezlerinin çalışmaları ile ilgili kurum yöneticileri ve müdürlerinden bilgi aldı.
Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!