Belediye Başkanımız Nihat Sarı'dan hayırlı olsun ziyaretleri

Belediye Başkanımız Nihat Sarı'dan hayırlı olsun ziyaretleri

Belediye Başkanımız Nihat Sarı'dan hayırlı olsun ziyaretleri

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında ilçemizde göreve başlayan müdürlere ve göreve seçilen kooperatif başkanlarına bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında ilk olarak ilçemiz Nüfus Müdürlüğüne vekil olarak atanan Ali Yıldız'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Akabinde ise İlçemiz Tarım Kredi Müdürlüğüne atanan Alper Çetin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyaretlerin devamında ise Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Tatarlı Belediye Başkanı Şuayyup Çiçek ile birlikte S.S. Dinar Pancar Kooperatifi Başkanlığına seçilen Veysel Topçu' ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette günün anısına Veysel Topçu tarafından Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya hediye takdim edildi.

Son olarak ise Dinar Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanlığına seçilen Ali Erkan Akpınar'a ziyaret gerçekleştirildi.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı ziyaretlerinde göreve gelen müdür ve oda başkanlarına günün anısına çiçek ve çikolata takdim etti.

Ziyaretler sonrasında bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlçemizde göreve başlayan kurum müdürlerine ve seçilen oda başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Tüm kurumlarımız ve odalarımız ile iş birliği içerisinde ilçemize hizmet veriyoruz. Bu vesileyle göreve gelen müdürlerimize ve oda başkanlarımıza tekrardan hayırlı uğurlu olmasını diliyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum.” dedi.

 

 

 


 

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!