Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan İtfaiyeciler Haftası Mesajı

Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan İtfaiyeciler Haftası Mesajı

Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan İtfaiyeciler Haftası Mesajı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, her yıl 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanmakta olan İtfaiye Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı mesajında; “24 saat halkın emrinde olan itfaiye çalışanları, büyük ve önemli bir görevi yerine getiriyor. Başka bir canı kurtarmak için kendi canını hiçe sayan fedakâr itfaiye çalışanlarımız, vatandaşımızın en zor anında yanında oluyor ve onların sıkıntısını gidermek için canla başla mücadele ediyor.  Geçtiğimiz aylarda ülkemizin birçok noktasında çıkan yangınlarda göstermiş oldukları üstün gayret ve çabaları görevlerinde ne kadar başarılı olduklarının göstergesidir. İtfaiye Teşkilatımız bu onurlu ve kutsal görevi yerine getirme anlamında çok önemli bir rol üstlenerek bizlere huzur ve güven veriyor.

Çalışma esasları, gayretleri ve gösterdikleri hassasiyet ile deprem ve yangın mahalline, afetlere, kaza ve boğulma olaylarına anında müdahale etme noktasında olay yerine en kısa zamanda gittiklerini görüyoruz.

Müdahale noktasında ve olumlu sonuç alma noktasında itfaiye teşkilatımızın gayreti gerçekten de takdire şayandır. Bu vesileyle daha güzel hizmetleri birlikte yapmak dileğiyle İtfaiye Haftalarını kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!