Bugün, Erler Eczanesi Nöbetçidir.

Belediyemiz araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor

Belediyemiz araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor

Belediyemiz araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor

Dinar Belediyesi çalışmaları kapsamında araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Daha önce 2 Adet Hidromek marka Kepçeyi belediyeye kazandıran Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatlarıyla Devlet Malzeme Ofisinden belediyemiz araç filosuna kazandırılmak üzere bir adet Erkunt Bereket 60E marka traktör satın alındı.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Belediyemiz imkânları ile araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz. Belediyemiz araç filosuna kazandırılmak üzere Devlet Malzeme Ofisinden bir adet Erkunt Bereket 60E marka traktör satın aldık. Rabbim kazasız belasız çalışmayı nasip etsin. Alınan iş makinelerini ilçemiz halkına daha etkin ve hızlı şekilde hizmet edebilmek için belediyemize kazandırdık. Dinarlı hemşerilerimizin hizmetinde kullanacağımız araçları ve bütçemiz imkânları dâhilinde mevcut araç sayımızı her geçen gün yenileyerek ilçemize daha hızlı hizmet etmeye devam edeceğiz. İnşallah önümüzdeki dönemde belediyemize yeni iş makineleri kazandırmayı planlıyoruz. Aldığımız aracımız ilçemize hayırlı olsun.“ dedi.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın belediye hizmet binası önünde traktörü dualarla teslim almasının ardından Başkanımız Nihat Sarı tarafından test sürüşü yapıldı.Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!