Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Bugün, Özdemir Eczanesi Nöbetçidir.

Belediyemiz Kar tuzlama Çalışmalarına başladı

Belediyemiz Kar tuzlama Çalışmalarına başladı

Belediyemiz Kar tuzlama Çalışmalarına başladı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatları doğrultusunda ilçemizde sabah saatlerinde başlayan kar yağışı sonucunda kazaların ve buzlanmanın önlenmesi amaçlı tuzlama çalışmaları belediye ekiplerimiz tarafından başladı.

Belediye araçları ve iş makineleri tarafından TOKİ başta olmak üzere tuzlama çalışmaları Yeni Hastane Acil girişi yol güzergâhı ve Üçlerce mahallesinde devam ediyor.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı tuzlama çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada; “İlçemizde sabah saatlerinde başlayan kar yağışının çiftçilerimiz ve sağlık açısından faydalı olduğunu belirtmek istiyorum. Atalarımızın da dediği gibi yağmur rahmet Kar berekettir. Olası buzlanma ve kazaların önlenmesi amaçlı tuzlama çalışmalarına belediyemiz ekipleri başladı. Belediye olarak tedbirlerimizi aldık. Ekiplerimiz olası kar yağışına 7/24 hazırdır.  Ayrıca Zabıta ekiplerimiz tarafından ihtiyaç olan okullara okul merdiven ve girişlerine tuzlama yapmaları için tuz dağıtıldı. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Belediye olarak gerekli çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan yerlere ekiplerimiz tarafından tuzlama çalışmaları devam edecektir. Vatandaşlarımız taleplerini belediyemiz WhatApp hattına iletebilirler. İnşallah kazasız belasız bir kış mevsimi geçirmeyi nasip etsin. Allah afatından korusun.” dedi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!