Bugün, Erler Eczanesi Nöbetçidir.

Belediyemizden Eğitime destek hız kesmeden sürüyor

Belediyemizden Eğitime destek hız kesmeden sürüyor

Belediyemizden Eğitime destek hız kesmeden sürüyor

Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatları doğrultusunda ilçemiz Fatih Ortaokulu ve Yeniyol İlkokuluna ihtiyaç duyulan 2 sınıfa toplam 30 adet sıra yardımı yapıldı.

Eğitime olan desteğini hız kesmeden sürdüren belediyemiz daha önce de Menderes İlkokuluna İnternet Ağı kurulumu konusunda ve öğrencilerin kullanması için 2 adet dizüstü bilgisayar alımı ile destek olmuştu. Diğer okullarımıza da desteğini sürdürmeye devam ediyor.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı okullara sıra dağıtımı yapılırken veliler ve öğrenciler ile sohbet ederken öğrenciler ve veliler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Akabinde ise Yeni yol İlkokulu Müdürü Fatih Ocak, Fatih Ortaokulu Müdürü Murat Nail Üner ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş ile görüşme gerçekleştiren Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Eğitime olan desteğimizi her zaman sürdürüyoruz. İmkanlar dahilinde ilçe genelindeki okullara destek olmaya devam edeceğiz. Eğitimi her şeyin üstünde tutuyoruz. Çocuklarımızın daha temiz ve sorunsuz ortamlarda eğitim ve öğretimlerini görmeleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağımızı da belirtmek istiyorum. Geleceğimizin teminatı olan kıymetli öğrencilerimize değer veriyoruz.” dedi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!