Bugün, Tok Eczanesi Nöbetçidir.

Belediyemize Kamyonlarımız hayırlı olsun

Belediyemize Kamyonlarımız hayırlı olsun

Belediyemize Kamyonlarımız hayırlı olsun

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatlarıyla belediyemiz araç filosunu güçlendirmeye devam ediyoruz.

Belediyemiz araç filosuna geçtiğimiz günlerde Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın girişimleri ve Milletvekilimiz Ali Özkaya’nın destekleri sonucu Türkiye Belediyeler Birliği tarafından sıfır kilometre BMC marka damperli kamyon hibe edilmişti. Şimdi ise belediyemiz imkanları doğrultusunda sıfır kilometre 2 adet Ford marka damperli kamyon alındı.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk, Belediye meclis üyemiz Abdullah Yıldız ve personellerimizin katılımıyla dualar eşliğinde adak kurbanı kesildi.

Adak kurbanı kesildikten sonra bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Dinarımıza en iyi şekilde hizmet etmek için, halkımızın sıkıntılarını gidermek adına çalışmalarımıza istikrarlı bir şekilde devam ediyoruz. Aynı zamanda araç filomuzu da güçlendirmeye devam ediyoruz. Halkımıza daha kaliteli hizmet verebilmek adına göreve geldiğimiz ilk günden itibaren ihtiyacımız olan araç ve ekipmanları ilçemize kazandırma gayretinde olduk. Araç filomuza kazandırmış olduğumuz kamyonlarımız ilçemize ve belediyemize hayırlı olsun. Kazasız belasız çalışmalar diliyorum” dedi.
Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!