Bugün, Erler Eczanesi Nöbetçidir.

Birimler Arası Voleybol Turnuvamız Başladı

Birimler Arası Voleybol Turnuvamız Başladı

Birimler Arası Voleybol Turnuvamız Başladı

Dinar Belediyesi tarafından Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk’ün katılımlarıyla ilk kez düzenlenen Birimler arası Voleybol Turnuvası başladı.

Belediye Personellerimiz arasındaki kardeşliği, birliği ve beraberliği artırmak amacıyla düzenlenen Voleybol turnuvası Perşembe günü oynanan Başkanlık Makamı- İtfaiye Amirliği maçı ile başladı. Belediyemiz Kapalı Spor salonunda nezaket ve hoşgörü içinde gerçekleşen maç sonrası iki takım oyuncuları birbirini tebrik etti. Maçlar belirlenen tarihlerde oynanmaya devam edecektir. Dün saat 20:00 da Gelirler Müdürlüğü ile Kapalı Spor Salonu Tesisleri Amirliği arasında oynanacak maç ile devam etti. Pazartesi Günü Atölye Amirliği ile İmar Müdürlüğü maçı ile ilk hafta maçları tamamlanacaktır.

Turnuva ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Turnuvamız, inşallah herhangi bir sakatlık olmadan tamamlanır. Kardeşlik hukukunun ön planda olduğu bir turnuva olur. Voleybol Turnuvamızda toplam 6 Takım var ve en çok puanı toplayan bir takımımız şampiyon olacak. Bu turnuvanın amacı personelimiz arasındaki kardeşliği birliği beraberliği artırmaktır. Turnuvada mücadele eden tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Belediye olarak diğer branşlarda da personelimize yönelik olarak aktivitelerimiz ilerleyen zamanda yine devam edecek.” diye konuştu.


 

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!