Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Dazkırı Belediye Başkanı Taylan’dan Başkan Sarı’ya ziyaret

Dazkırı Belediye Başkanı Taylan’dan Başkan Sarı’ya ziyaret

Dazkırı Belediye Başkanı Taylan’dan Başkan Sarı’ya ziyaret

Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya ziyarette bulundu.

Ziyaret kapsamında; Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya ve Belediye Encümen üyesi Erkan Kırtaş’a Dazkırı Kilimi ve Haşhaş ezmesi hediye ederken Belediye Başkanımız Nihat Sarı Dinarımızın simgesi Suçıkanımızın maketini hediye etti.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı nazik ziyaretlerinden ve hediyelerinden dolayı Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan’a teşekkür etti.

Akabinde ise Katı Atık Aktarma İstasyonu ve Dinar Belediyesi Sahipsiz Sokak Hayvanları Geçici Rehabilitasyon Merkezini ziyarette bulundular.

Tesislerimiz hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Katı Atık Aktarma İstasyonumuz Başmakçı -Dazkırı -Evciler -Kızılören ilçelerimiz ile Tatarlı ve Haydarlı Beldelerimize de hitap ediyor. İlçe Merkezimizden ve az önce saydığım ilçelerden ve Beldelerden gelecek tüm Çöpler buradan tırlarla Afyonkarahisar'da Katı Atık Bertaraf Tesisine taşınıp orada enerjiye dönüştürülüyor. Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Geçici Rehabilitasyon Merkezimizde ise sahipsiz sokak hayvanlarımızın bakım ve tedavilerini gerçekleştiriyoruz. Son olarak ise kısırlaştırma işlemini gerçekleştirerek doğal yaşam alanlarına bırakıyoruz.” dedi.

Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan ise ziyaret sonunda Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.


 

 

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!