Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Bugün, Özdemir Eczanesi Nöbetçidir.

Dinar Belediye Meclisinden Barış Pınarı Harekatına Tam Destek

Dinar Belediye Meclisinden Barış Pınarı Harekatına Tam Destek

Dinar Belediye Meclisinden Barış Pınarı Harekatına Tam Destek

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın daveti üzerine olağanüstü olarak toplanan Dinar Belediye Meclisinde  Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan toplantıda Barış Pınarı Harekâtına destek olmak için verilen önergenin bütün meclis üyelerimizin onaylamasının ardından bir basın açıklaması yapıldı. Belediye Meclisi Toplantı Salonunda yapılan basın açıklamasının akabinde Türk bayrağımızla bir hatıra fotoğrafı çektiren Belediye Başkanımız ve meclis üyelerimiz, harekâta desteklerini sürdüreceklerinin altını çizdiler.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı tarafından okunan basın açıklamasında; “Sayın Meclis Üyelerimiz hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor Barış Pınarı Harekâtına destek amaçlı Dinarımızın ve Belediye Meclisimizin olağanüstü toplantısına hoş geldiniz şeref verdiniz. Ülkemiz, Fırat’ın doğusunda terör örgütleri pkk/pyd/ypg ve deaş’ın varlığını sonlandırmak, hudutlarımızın ve halkımızın güvenliğini sağlamak, bir barış koridoru tesis etmek üzere Barış Pınarı Harekâtını başlatmıştır. Belediyemiz ve tüm Dinarlılar adına harekata destek veriyor Kahraman ordumuza ve güvenlik güçlerimize Allah’tan güç ve kudret diliyorum.

Bu harekât da vatan için canını veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize sağlıklı bir hayat diliyorum. Her şey vatan için diyor hepinize teşekkür ediyorum. “NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE” dedi.Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!