Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Bugün, Özdemir Eczanesi Nöbetçidir.

Dinar Belediye Sporumuzdan Elazığ Depremine Anlamlı Destek

Dinar Belediye Sporumuzdan Elazığ Depremine Anlamlı Destek

Dinar Belediye Sporumuzdan Elazığ Depremine Anlamlı Destek

Dinar Belediye Spor Kulübümüz Afyonkarahisar Süper Amatör Ligi 14. Haftasında Bugün saat 13:00’da karşı karşıya geldiği Hocalar Belediye Spor maçı öncesinde “Sizi En iyi biz anlarız Dualarımız Sizinle  #Elazığ #Malatya” yazılı bir pankart ile sahaya çıktı.

Maç öncesi Elazığ’da deprem de vefat eden vatandaşlarımız için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Dinar Belediye Sporumuzun Depremzedelere destek vermek amaçlı hazırlamış olduğu pankart seyircilerimiz tarafından büyük alkış aldı.

Pankart açılmasının ardından Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, iki takımın spor kulüp başkanları, yönetimi ve takım oyuncularıyla toplu fotoğraf çektirilmesinin akabinde maç başladı.

Maçı izlemeye Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Hocalar Belediye Başkanı Ali Arslan, Dinar Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan, Dinar Belediye Spor Kulübü Başkanı Fahri Gündüz, yönetimi ve sporsever halkımız geldi.

Takımımız Hocalar Belediye Spor karşısında çok iyi mücadele ederek gol pozisyonları yakaladı. İlk devre 0-0 berabere tamamlandı. İkinci yarı çok güzel ataklar yakalayan takımımız ilk golü Talat Gökçe ile bularak 1-0 öne geçti. Mert Kansu kaleciyle karşı karşıya kaldı pozisyonda gol atarak takımını 2-0 öne geçiren golü attı. Ve maçın sonlarına doğru korner kazanan takımımız kafa topu pozisyonun da rakip takımın oyuncusunun kendi kalesine gol atmasıyla 3-0 lık güzel bir skorla maçı kazandı. Ve ligde puanını 26’ya çıkardı.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı maç sonrası şu sözleri söyledi. “Elazığ depremine yeşil sahada da Dinar Belediye Sporumuz ile destek verdiğimizi bir kez daha gösterdik. Ayrıca Belediye olarak bugün itibariyle yardım kampanyasını da başlattık. Vatandaşlarımız belediyemiz kapalı spor salonuna yardımlarını bırakabilirler. Gönül verip Dinar Sporumuza destek vermeye gelen tüm sporsever halkımıza, Kulüp yönetimimize ve sporcularımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!