Bugün, Tok Eczanesi Nöbetçidir.

Dinar Belediyesi’nden Basın Açıklaması

Dinar Belediyesi’nden Basın Açıklaması

Dinar Belediyesi’nden Basın Açıklaması


İlçemizde zehirlenerek ölen köpeklerin üzerine Dinar’da köpek katliamı yaşandığı yolunda bazı sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlar üzerine Belediyemiz tarafından basın açıklaması yapıldı.

Belediyemiz tarafından yapılan basın açıklamasında; “İlçemizde zehirlenerek ölen köpeklerin üzerine Dinar’da köpek katliamı yaşandığı yolunda bazı sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımların bizleri derinden üzdüğünü belirtmek isteriz. İlçemizde sokak hayvanlarına daha modern ve konforlu şartlarda hizmet sağlamak amacıyla Belediyemiz, Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatını 15 Temmuz da tamamlayarak hizmete açacaktır. Binlerce sokak hayvanının korunacağı ve tedavi edileceği bir merkezi hayata geçireceğiz.

Dolayısıyla sosyal medyaya yansıyan Zehirleme ile ilgili belediye olarak herhangi bir uygulamamız bulunmamaktadır. İhbar üzerine Belediye ekiplerimiz tarafından sadece zehirlenen köpeklerin toplatıldığını belirterek söz konusu katliam konusu ile ilgili kurumumuzun bir ilişkisi olmadığını Kamuoyuna saygı paylaşıyoruz.” İfadelerine yer verildi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!