Dinar Yazarlar Şairler Kültür Derneğinden Başkan Sarı'ya Teşekkür

Dinar Yazarlar Şairler Kültür Derneğinden Başkan Sarı'ya Teşekkür

Dinar Yazarlar Şairler Kültür Derneğinden Başkan Sarı'ya Teşekkür

Dinar Yazarlar Şairler Kültür Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Özcan ve Abdurrahman Ertürk Yazar ve Şairlere verdiği destek dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı'ya teşekkür plaketi takdim ettiler. 

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, pazar günü ilçemizde düzenlenen 7. Suçıkan Şiir günleri programına şehir dışında programı olması dolayısıyla katılamadığını belirterek sözlerine şu şekilde devam etti.

“Göreve geldiğimiz günden bu yana Dinar’ın kültür ve sanat kenti olarak tanınması için kültür, sanat ve ilme hizmet eden kişi ve kuruluşların her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Kültürsüz bir millet düşünülemez. Kültürel değerlerimize sahip çıkmanın en iyi yolu da gelenek ve göreneklerimizi yaşatmak ve gençlerimizi bu konuda bilinçlendirmektir. Bizi biz yapan değerlerimizin yaşatılması ve gelecek kuşaklara aktarılmasına katkı sağlayan kuruluşlarımızın çalışmalarını her zaman destekliyoruz. Dinar’ın kültür, sanat ve ilim hayatına katkı sunan, hizmet eden her oluşumun yanındayız. Çünkü bizler konusu Dinar olan her türlü kültür, sanat ve ilmi esere ve bu değerli eserleri yazanlara, şairlere her zaman sahip çıktık ve bundan sonrada çıkmaya devam edeceğiz. Nazik ziyaretleri ve plaket takdimleri dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi.

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!