Dinar’da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı

Dinar’da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı

Dinar’da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü Dinar’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. 

Kutlama programı saat 11.00’da Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtı’na İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş ve beraberindeki öğretmenlerin çelenk sunulması ile başladı. Atatürk Anıtı önünde düzenlenen çelenk sunma programı, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş tarafından gerçekleştirdi. Programda Dinar ilçe Kaymakamı Selami Kapankaya’da bir konuşma gerçekleştirdi. Dinar ilçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş’ın ve Kaymakam Selami Kapankaya’nın konuşmasının ardından öğretmenlere özel şiirlerin okunması ve emekli öğretmenlere hizmet şeref belgesi takdimi yapıldı.

24 Kasım Öğretmenler Günü programına Dinar ilçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Necip Kaçar, İlçe Emniyet Müdürü Nihat Pulat, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er, MHP İlçe Başkanvekili Adnan Güzeldal, CHP İlçe Başkan Vekili Mehmet Altıntaş, İyi Parti İlçe Başkanı Oktay Sayın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah Bağırkan, okul müdürleri, daire amirleri ve öğretmenler katıldı.

Program Kaymakam Selami Kapankaya, Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş tarafından ödüllerin verilmesi ile son buldu.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!