Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Gazeteci Yazar Çalışkan Başkan Sarı’ya Teşekkür etti

Gazeteci Yazar Çalışkan Başkan Sarı’ya Teşekkür etti

Gazeteci Yazar Çalışkan Başkan Sarı’ya Teşekkür etti

Belediyemiz Kültür Hizmetleri kapsamında kitabı basılan Araştırmacı Gazeteci Yazar Hilmi Çalışkan, Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya kitabını hediye ederek teşekkür etti.

Yazar Hilmi Çalışkan’ı makamında ağırlayan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Kültürel değerlerimize sahip çıkmanın en iyi yolu da gelenek ve göreneklerimizi yaşatmak ve gençlerimizi bu konuda bilinçlendirmektir. Bizi biz yapan değerlerimizin yaşatılması ve gelecek kuşaklara aktarılmasına katkı sağlayan kuruluşlarımızın çalışmalarını her zaman destekliyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar Dinarımızda kültür sanat adına güzel hizmetlere imza atmaya çalışıyoruz. Dinar’ın kültür, sanat ve ilim hayatına katkı sunan, hizmet eden her oluşumun yanındayız. Çünkü bizler konusu Dinar olan her türlü kültür, sanat ve ilmi esere ve bu değerli eserleri yazanlara, şairlere her zaman sahip çıktık ve bundan sonrada çıkmaya devam edeceğiz. Dinar kültürüne katkıda bulunan bütün yazarlarımıza teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Araştırmacı Gazeteci Yazar Hilmi Çalışkan ziyareti sırasında yapmış olduğu konuşmada; “Yazmış olduğum kitaplar bugün belki bir şey ifade etmeye bilir ama gelecekte her bir kitap tarihi bir belge olarak aranacaktır. Bizler elimizden geldiğince ilçemizin ekonomisi, siyaseti ve tarihi ile ilgili kitaplar yazmaya devam edeceğiz. Dinar’ın sosyal ve kültürel alanda gelişmesi için gece gündüz emek sarf eden Sayın Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ediyorum. Sayın Başkan’a Yapmış olduğu ve yapacak olduğu çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!