Gazilerimizden Başkan Sarı’ya iade-i ziyaret

Gazilerimizden Başkan Sarı’ya iade-i ziyaret

Gazilerimizden Başkan Sarı’ya iade-i ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Dinar İlçe Temsilcisi Hasan Ceylan, Türkiye Muharip Gaziler Derneği İlçe Temsilcisi Tevfik Kılıçkaya, ve gazilerimiz 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya iade-i ziyarette bulundular.

Ziyaretleri dolayısıyla Gazilerimize teşekkür eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Gazilerimiz başımızın tacıdır. Kahraman askerlerimiz için ne yapsak haklarını ödeyemeyiz. Belediye olarak üzerimize düşen görevi her zaman yapmaya hazır olduğumuz belirtmek istiyorum. Belediye olarak şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her zaman yanındayız. Vatanımız ve bayrağımız için canlarını hiçe sayarak mücadele eden Kahraman şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyor, Gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum.” dedi.

 Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Dinar İlçe Temsilcisi Hasan Ceylan ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği İlçe Temsilcisi Tevfik Kılıçkaya, 19 Eylül Gaziler Günü’nde düzenlenen program dolayısıyla gösterdikleri ilgi ve alaka için tüm şehit ailelerimiz ve gazilerimiz adına Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ettiler. 


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!