Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

İlçemizde 2021 Aile Yılı etkinlikleri başladı

İlçemizde 2021 Aile Yılı etkinlikleri başladı

İlçemizde 2021 Aile Yılı etkinlikleri başladı

İlçemizde 2021 Aile Yılı etkinlikleri başladı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, 2021 Aile Yılı projesi kapsamında ziyaretlere başladı.

Afyonkarahisar Valiliğimiz tarafından başlatılan 2021 Aile Yılı Projesi’nin “Evlilik ve Yuvanın Kurulması” başlığı kapsamında Belediyemiz tarafından İlçe Nüfus Müdürlüğünden alınan veriler doğrultusunda ilçemizde evlilik hayatlarında 50 yılı geçen çiftlerimize program dahilinde ziyaretler gerçekleştiriliyor.

Bugünkü ziyaretler kapsamında Sanayi mahallesinden Ahmet Ali- Hatice Çetin (67 yıl), İtfaiye mahallesinden Veli- Nimet Ültay (61 yıl), Pazar mahallesinden Ramazan- Sultan Gürbüz (58 yıl), Bağlar mahallesinden Halil İbrahim- Gülşen Özata (64 yıl) ve Konak mahallesinden Kemal- Hatice Çetiner (59 yıl) çifti ziyaret edildi.

Mahalle muhtarlarının da hazır bulunduğu ziyaretlerde Belediye Başkanımız Nihat Sarı, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan, Zabıta Müdürü Hasan Hüseyin Sarı ve Başkanlık Sekreteri Ülkü Tosun ile birlikte çiftlerimize teşekkür belgesi takdim edilmesinin ardından Suçıkanımızın maketini ve karanfil hediye ettiler.

Gerçekleştirilen etkinlik ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “2021 Aile Yılı Projesi” kapsamında, aile değerlerinin yeniden canlandırılması, ailenin öneminin anlaşılması ve bu konuda farkındalık oluşturulması amacıyla başlatılan proje kapsamında ilçemizde evlilik hayatlarında 50 yılı geçen çiftlerimize ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Günün anısına çiftlerimize tebrik belgesi takdim ederek karanfil ve Suçıkanımızın maketini hediye ettik. Çiftlerimize Rabbim sağlıklı ve huzurlu ömürler nasip etsin.” İfadelerini kullandı. 
Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!