Bugün, Tok Eczanesi Nöbetçidir.

İlçemizde peyzaj çalışmaları devam ediyor

İlçemizde peyzaj çalışmaları devam ediyor

İlçemizde peyzaj çalışmaları devam ediyor

Belediyemiz, ilçe genelinde peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın talimatlarıyla Dinarımızın modern bir görünüme kavuşması için imkanlar ölçüsünde çalışmalarını sürdüren Belediyemiz Park ve Bahçe işleri ekipleri, ilçe genelinde park ve refüjleri rengarenk mevsimlik çiçeklerle donatıyor.

Park ve Bahçe işleri ekipleri iklim koşullarına uygun olarak seçilen çiçek ve ağaçların dikimini çocuk parkları ve refüjler de gerçekleştirirken, Dinar’ı güzelleştirmeye rengarenk bir görünüm kazandırma çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Yapılan peyzaj çalışmaları ve çevre düzenlemeleri ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Belediye hizmetlerimizde öncelikli amacımız, daha yaşanabilir ve güzel bir ilçeyi geleceğe bırakabilmektir. Bu bağlamda yeni park alanları açıyor, mevcut parkları peyzaj çalışmalarıyla estetik bir görünüme kavuştururken, ağaçlandırma ve çiçek dikimine önem veriyoruz. Daha yaşanabilir Dinar ve daha temiz bir çevre için çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam edeceğiz’ ifadelerine yer verdi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!