Kitap Fuarı İçin Toplantı yapıldı

Kitap Fuarı İçin Toplantı yapıldı

Kitap Fuarı İçin Toplantı yapıldı

İlçemizde Dinar Kaymakamlığı, Belediyemiz ve İYAŞ Avm işbirliği ile düzenlenmesi planlanan kitap fuarı için komisyon toplantısı gerçekleşti.

Toplantıya Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ceylan, Okul Müdürleri, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Tekin Mumcu, Dinarlı Şairler ve Yazarlar Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Özcan ve İYAŞ Avm Müdürü İbrahim Çengel katıldı.

 Kitap Fuarı 13 Mart-27 Mart tarihleri arasında İYAŞ Avm de düzenlenecek olup ulaşım imkânı belediyemiz tarafından sağlanacaktır. Kitap fuarına belirlenen günlerde çeşitli yazarların katılacağı belirtildi.

Toplantıda Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlçemizde düzenlenmesi planlanan kitap fuarı için bir araya geldik. Kitap fuarının öğrencilerimiz içinde faydalı olacağını düşünüyorum. Belediye olarak eğitime olan desteğimizin her zaman süreceğini belirtmek istiyorum. Kaymakamlığımız ve İYAŞ AVM işbirliği ile düzenleyecek olduğumuz fuara belirlenen gün ve saatlerinde öğrencilerimizin ulaşımı için belediyemiz tarafından ücretsiz servis sağlanacaktır. Kitap fuarımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  

 

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!