Kızılay’dan Başkan Sarı’ya Teşekkür

Kızılay’dan Başkan Sarı’ya Teşekkür

Kızılay’dan Başkan Sarı’ya Teşekkür

Kızılay Dinar Şube Başkanı Burak Çiçekdemir, yönetim kurulu üyeleri ve Kızılay gönüllüleri Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’yı ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında Belediye Başkanımız Nihat Sarı ile bir araya gelen Kızılay Dinar Şube Başkanı Burak Çiçekdemir, yönetim kurulu üyeleri ve Kızılay gönüllüleri, kendilerine her zaman destek veren Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ederek, plaket takdim ettiler. 

Ziyarette Kızılay Şube Başkanı Çiçekdemir, Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya Kızılay’ın uluslararası, ulusal ve yerelde yaptığı çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Nihat Sarı ise Kızılay Dinar Şubesi’nin aktif çalışmalarını takdir ettiğini belirterek, “Kızılay Dinar Şube Başkanı Burak Çiçekdemir’e, yönetim kurulu üyelerine ve gönüllülerine, gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Her türlü felaket ve sorunda hep en önde olan Kızılay çalışanlarının ve gönüllülerinin haftasını kutluyorum. Her zaman şahsım ve belediye olarak yanınızdayım.” dedi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!