Bugün, Erler Eczanesi Nöbetçidir.

Konak Mahallesi Sakinlerinden Başkan Sarı ya teşekkür

Konak Mahallesi Sakinlerinden Başkan Sarı ya teşekkür

Konak Mahallesi Sakinlerinden Başkan Sarı ya teşekkür

Konak Mahallesi Muhtarı Vasfi Gültaş ve mahalle sakinleri Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Konak Mahallemizde sonuçlanan imar planları gereğince 3194 sayılı imar yasasının 18.maddesine istinaden toplam 15000 m2 alanın tapusu 12 kişiye dağıtılmıştı.

18 uygulaması sonrası tapuların dağıtılması ve gerçekleştirmiş olduğumuz mahalle toplantısı sonrası yapılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Mahalle sakinlerini Belediye Meclis Salonunda ağırlayan Belediye Başkanımız Nihat Sarı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi. Başkan Sarı, “Konak Mahallemizde 18. madde uygulamasına istinaden toplam 15000 m2 alanın tapusunu 12 kişiye dağıttık. İmar planına uygun olarak parsellere ayırma, müstakil, hisseli veya kat mülkiyeti esaslarına göre hak sahiplerine tapuları verildi. Hak sahiplerine tekrardan hayırlı olsun.  

Mahalle toplantımızı gerçekleştirdikten sonra söz verdiğimiz gibi bir gün sonrasında çalışmalarımıza başladık. İlk olarak mahallemizin en büyük sorunlarından bir tanesi olan ve mahalle toplantısında da dile getirilen doğalgaz için şu anda ön abonelik başvuruları devam etmektedir. Diğer söylenen sorunların çalışmaları da tamamlandı. Sizlerin ziyareti bizleri mutlu etti. Mahalle Muhtarlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde mahallelerimizin sorun ve isteklerini en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Hep birlikte Daha güzel bir Dinar için çalışıyoruz” dedi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!