Bugün, Akçin Eczanesi Nöbetçidir.

Liseye Hazırım ödüllü deneme sınavı

Liseye Hazırım ödüllü deneme sınavı

Liseye Hazırım ödüllü deneme sınavı

Dinar Belediyesi ve Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile ilçemiz genelindeki (köy, kasaba ve merkez) 5, 6, 7 ve 8. sınıflarda eğitim gören öğrencilerimize yönelik ödüllü deneme sınavı düzenlenecektir.

Berkay yayıncılık tarafından hazırlanan soru kitapçıkları Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 26 Aralık 2019 Perşembe günü İlçemizdeki tüm 5, 6, 7 ve 8. sınıflara dağıtılarak sınav gerçekleştirilecek. Öğrencilerimizin akademik başarılarını artırma, konu eksikliklerini görme, sınav kaygısını en aza indirgeme, zamanı verimli kullanma ve sınav heyecanını ortadan kaldırmayı amaçlayan deneme sınavında, ayrıca öğrencilerin başarılı olma yolunda katkı sağlanması hedefleniyor.

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Geleceğimizin teminatı gençlerimizi önemsiyoruz. Milli Eğitim Müdürlüğümüzle iş birliği yaparak öğrencilerimizin kendilerini denemeleri ve eksiklerini görmeleri amacıyla deneme sınavı düzenleyeceğiz, deneme sınavında başarılı olan öğrencilerimizi teşvik etmek amacıyla çeşitli ödüllerimiz olacak. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

İlçe genelinde başarılı olan öğrencilere belediye tarafından verilecek ödüllerin yanı sıra Berkay Yayıncılık tarafından da soru bankası seti hediye edilecektir.

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!