Bugün, Akçin Eczanesi Nöbetçidir.

Mahalle Toplantı Günleri belli oldu

Mahalle Toplantı Günleri belli oldu

Mahalle Toplantı Günleri belli oldu

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı mahalle toplantıları öncesi mahalle muhtarları ile Belediye meclis salonunda bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda yeni kurmuş olduğumuz Muhtarlık İşleri Müdürlüğü hakkında bilgilendirme yapılmasının akabinde mahalle toplantıları hakkında istişarede bulunuldu.

Başkan Sarı, toplantıda yaptığı açıklamada “Hayırlısıyla siz değerli muhtarlarımız ile bir araya gelerek mahalle toplantılarımız hakkında istişarede bulunmak için toplanmış bulunmaktayız. Toplantıya başlamadan önce Muhtarlık İşleri Müdürlüğü birimimiz hakkında bilgi vermek istiyorum.  Muhtarlarımızın istek ve taleplerini daha hızlı iletmesi için Belediyemiz Muhtarlık İşleri Müdürlüğü birimini kurduk. Birimimizin amacı Muhtarlık İşleri Müdürü Feridun Erdal’ın sizlerin taleplerini ilgili birim müdürlerine iletmesi ve mahalle sorunlarının çözüme kavuşması hedeflenmektedir. Her zaman sizlerle birlik içindeyiz. Mahalle toplantılarımızda ise kura sırasına göre belirlenecek haftanın cuma günü mahallemize giderek vatandaşlarımızın istek ve taleplerini alacağız. Cuma günü geldiğimiz mahallenin istek ve taleplerinin karşılanması için pazartesi günü belediyemizin ilgili birimleri çalışmalarına başlayacak. Gittiğimiz mahallenin talepleri yapıldıktan sonra diğer mahalle toplantımıza geçeceğiz. Kısacası toplantılarımızdaki sorunlar sözde kalmayacak. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır hep birlikte Dinarımız için çalışacağız.” dedi.

Toplantı sonunda kura çekimi yapıldı. Kura çekimi sonuçlarına göre toplantılar sırasıyla

1.hafta Konak Mahallesi, 2.hafta: Bağlar Mahallesi, 3.hafta: Sanayi Mahallesi, 4.hafta: Dörtyol Mahallesi, 5.hafta: İtfaiye Mahallesi, 6.hafta: Cumhuriyet Mahallesi, 7.hafta: Stadyum Mahallesi, 8.hafta: İncirli Mahallesi, 9.hafta: Gazi Mehmet Çavuş Mahallesi, 10.hafta: Suçıkan Mahallesi, 11.hafta: Otogar Mahallesi, 12.hafta: Ilıca Mahallesi, 13.hafta: Pancar Mahallesi,14.hafta: Yeni Mahalle, 15.haffta: Pınarbaşı Mahallesi, 16.hafta: Üçlerce Mahallesi, 17.hafta: 60 Evler Mahallesi, 18.hafta: Toptepe Mahallesi, 19.hafta: Santral Mahallesi, 20.hafta: Adliye Mahallesi, 21.hafta: Emniyet Mahallesi, 22.hafta: Korubaşı Mahallesi , 23.hafta: Pazar Mahallesi, 24.hafta: Hürriyet Mahallesi, 25.hafta: Fatih Mahallesi, 26.hafta: Camikebir Mahallesi, 27.hafta: Atatürk Mahallesi, 28.hafta: İstasyon Mahallesinde gerçekleşecektir.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!