Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Salı Pazarı Kapalı Pazar Yeri ihalesi yapıldı

Salı Pazarı Kapalı Pazar Yeri ihalesi yapıldı

Salı Pazarı Kapalı Pazar Yeri ihalesi yapıldı

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın Salı Pazarı Revize Projesi kapsamında belediyemiz kapalı pazar yeri, mescit, zabıta binası, wc, zeytin pazarı ve  Sebzeciler Odası binası yapım işi için çıkılan ihale bugün saat 11.00’de Belediyemiz meclis salonunda gerçekleşti.

Yapılacak olan proje ile 763,42 metre kare üzerine yapılacak olan daha modern ve kullanışlı süt ve süt ürünlerinin satılacağı yoğurt ve peynir pazarı, 103,67 metre kare üzerine kurulacak olan Zabıta binası, wc, mescit, zeytin pazarı ve Sebzeciler Odası için yapılacak olan bina ile Salı pazarımız daha güzel ve modern bir görünüme kavuşacak.

Yapılacak olan Kapalı Pazar Yeri projesi ile ilgili bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “ Salı Pazarı Revize Projemiz kapsamında bugün ihalesini gerçekleştirmiş olduğumuz yoğurt ve peynir pazarı başta olmak üzere Zabıta binası, wc, mescit, zeytin pazarı ve Sebzeciler Odası binasının yer aldığı proje ile artık Pazar yerimiz daha modern görünüme kavuşacak. Şimdiden pazarcı esnafımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” dedi. Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!