Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Tuzlama Çalışmalarımız devam ediyor

Tuzlama Çalışmalarımız devam ediyor

Tuzlama Çalışmalarımız devam ediyor

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı'nın talimatları doğrultusunda belediyemiz ekipleri araç ve iş makinaları ile dün akşam buzlanma riski olan yollarda başladığı tuzlama çalışmalarına bugünde devam ediyor.

Dün akşam başlayan kar kürüme ve tuzlama çalışmaları sabah da devam etti. Tuzlama çalışmaları Konak Mahallesi, çarşı merkezi ve TOKİ 110 Konutlarda gerçekleştirildi.

Ekiplerimizin karla mücadeleye hazır olduğunu vurgulayan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Olası kar yağışına karşı belediye ekiplerimiz her zaman hazırdır. Dün akşam ilçemizde yoğun trafiğin olduğu TOKİ’de vatandaşlarımızın mağdur olmaması için gece geç saatlere kadar gerekli tuzlama ve kar kürüme işlemlerini gerçekleştirdi. Bugün ise Konak Mahallemizde, çarşı merkezinde ve TOKİ 110 konutlarda çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Ekiplerimiz koordineli bir şekilde risk oluşan noktalarda tuzlama işlemlerini yapıyor. Vatandaşlarımızdan ricamız trafikte dikkatli olmalarıdır. Rabbim kazasız, belasız bir şekilde geçirmeyi nasip etsin.” İfadelerini kullandı.
 

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!