Bugün, Vitamin Eczanesi Nöbetçidir.

Vali Çiçek’ten Dinar ziyareti

Vali Çiçek’ten Dinar ziyareti

Vali Çiçek’ten Dinar ziyareti

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek Dinar ilçemizde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Vali Gökmen Çiçek Dinar ziyaretleri kapsamında ilk olarak İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya’yı akabinde ise Belediye Başkanımız Nihat Sarı’yı makamında ziyaret etti. Makamda bir süre sohbet edilmesinin ardından Vali Gökmen Çiçek’e Belediye Başkanımız Nihat Sarı tarafından Dinarımızın simgesi Suçıkanımızın minyatür saati hediye edildi.

Kaymakamlık ve Belediye ziyaretleri sonrası Vali Gökmen Çiçek Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Dinar MYO konferans salonunda ilçe brifingi ve muhtarlar toplantısı yaptı. Toplantıda Kaymakam Selami Kapankaya’dan ilçenin eğitim, ekonomi, sağlık, ulaşım ve kültürel yönden genel durumuna ilişkin bilgiler aldı.

Dinar ilçe ziyaretleri kapsamında Vali Çiçek ilçemizde Kamu yatırımları kapsamında yapımı devam eden Kültür evini ziyaret ederek son durumu hakkında bilgiler aldı. Vali Gökmen Çiçek ilçe protokolü ile birlikte Lavanta’dan yağ elde edilen yağ sıkım hanesinde incelemelerde bulunmasının ardından ilçemiz Tren garını ziyaret etti. Ardından İlçe içerisinden geçen Menderes Nehrini yerinde inceleyerek yapılacak olan Islah çalışmaları hakkında Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan bilgi aldı. Son olarak ise Suçıkan Park tesislerimizde devam eden revize çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.

Vali Gökmen Çiçek’in Dinar ziyaretleri ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Valimiz Gökmen Çiçek bugün ilçemizi ziyaret etti. Kendisini ağırlamaktan onur duyduk. İlçemize yapılan ve yapılacak olan kamu yatırımlarında destekleri gerçekten büyük, özellikle Menderes Nehri’nde yapılacak olan ıslah çalışmalarına vermiş olduğu destekten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!