Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Veteriner Hekim Oğuz Başkaya’ya veda yemeği

Veteriner Hekim Oğuz Başkaya’ya veda yemeği

Veteriner Hekim Oğuz Başkaya’ya veda yemeği


Belediyemizden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğine, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk, Belediye Meclis Üyemiz Veli Özcan, kurum müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı, emekliye ayrılan personelimize günün anısına plaket takdim etti.

Belediye Başkanımız Nihat Sarı veda yemeğinde yapmış olduğu konuşmasında; “Belediyemizde bu zamana kadar görev yapan Veteriner Hekimimiz Oğuz Başkaya’ya vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Belediyemizi görev süresi boyunca en güzel şekilde temsil ederek emekli olma sevincini yaşıyor. Kendisine emeklilik hayatının hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor sağlıklı ömürler diliyorum. "dedi.

Veteriner Hekim Oğuz Başkaya ise konuşmasında; “Öncelikle Değerli Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya Başkan Yardımcımız Muharrem Öztürk’e, Belediye Meclis Üyemiz Veli Özcan’a, kurum müdürlerimize ve belediye personelimize böylesi güzel bir organizasyonu hazırladıkları için teşekkür ediyorum. Acısıyla tatlısıyla mesai arkadaşlarımız ile vatandaşlarımıza hizmet ettik. Tüm mesai arkadaşlarıma tekrardan teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin” dedi.

 

Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!