Bugün, Sevinç Eczanesi Nöbetçidir.

Yeni Mahalle Muhtarı Karaaslan’dan Başkan Sarı’ya teşekkür

Yeni Mahalle Muhtarı Karaaslan’dan Başkan Sarı’ya teşekkür

Yeni Mahalle Muhtarı Karaaslan’dan Başkan Sarı’ya teşekkür

Yeni Mahalle Muhtarı Kemal Karaaslan ve mahalle sakinleri mahallelerine yapılan hizmetler dolayısıyla Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya teşekkür ziyaretinde bulundular.

Ziyarette; Mahalle Muhtarı ve mahalle sakinleri Belediye Başkanımız Nihat Sarı’dan mahalleleri için birkaç talepte bulunarak mahallesine yapılan hizmetler dolayısıyla teşekkür ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlçemizde tüm mahallelerimizde yaz-kış demeden çalışmalarımızı sürdürüyor, hemşerilerimize en iyi şekilde hizmet götürüyoruz. Mahalle sakinlerimizin taleplerini alıyor ve belediyemiz imkanları dahilinde taleplerini çözüme kavuşturuyoruz. Dinarımızı modern ve yaşanabilir bir şehir haline getirmek için tüm mahallelerimizde öncelikli olarak alt yapıya önem veriyoruz.  Bugün Yeni mahallemizde yeni bir kanalizasyon hattı çalışması gerçekleşti. Alt yapı, kaldırım, çocuk parkı ve peyzaj alanlarında tüm mahallelerimizde gerekli çalışmalar ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Ziyaretleri dolayısıyla mahalle muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum” dedi. 


Diğer Haberler

Belediye SMS Bülteni!