Dev Proje Hayata Geçiyor

  • 21 Ocak 2015
  • 2.807 kez görüntülendi.
Dev Proje Hayata Geçiyor

devproo

Dev Proje Hayata Geçiyor

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın uzun bir süredir dile getirdiği Gaziantep Şahinbey ve Rize Çamlıhemşin modelindeki konutların yapılması için ilk icraat başladı.

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar Kentsel Dönüşüm projesi adı altında Suçıkan Mahallesine Gaziantep Şahinbey ve Rize Çamlıhemşin modelinde ev yapmak için eski evlerin yıkımının başladığını, Dinar’ın görüntüsünü değiştirecek şekilde lüks konutların bu bölgede yükseleceğini söyledi.

Dinar’ı yeniden inşaa edeceklerini belirten Başkan Acar, yapacakları iki ayrı model ile Dinar’ın giriş ve çıkış bölümü olan Suçıkan Mahallesi’nin ap ayrı bir görüntüye kavuşacağını kaydetti.

Belediyenin ve kendisinin bir çok projesi olduğunu da bildiren Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Bu iki projenin ardından ise, teras evlerin yapılacağını söyledi.

Belediye Başkanlığının ikinci döneminde gerçekleştireceği bir çok projelerin olduğunu, amaçlarının sadece Dinar’a ve Dinarlıya hizmet etmek olduğunu ifade eden Acar şunları söyledi, ‘Dinar Belediyesi olarak yaklaşık 6 yıldır birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize hizmet ettik. Belediye hizmetlerimizin yanında şimdi de vatandaşlarımıza konut hizmetini gerçekleştirmek istiyoruz. Mimari olarak yapacağımız çalışmalar ile Dinar’ın görüntüsü değişecektir. Yapılacak olan bu evler, hem konut ihtiyacını karşılayacak, hem de Belediye olarak çok büyük bir projeyi gerçekleştirmiş olacağız’ dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.