Dev Proje’de İkinci Etap

  • 12 Kasım 2015
  • 1.446 kez görüntülendi.
Dev Proje’de İkinci Etap

lisecaddksf (1)

Dev Proje’de İkinci Etap

Dinar Belediyesi’nin Isparta Origami Mimarlık Firmasına çizdirmiş olduğu projenin ikinci etabı bütün hızıyla yapılmaya devam ediyor.

Dev projeyi yerinde inceleyen Belediye Başkanı Saffet Acar İstasyon Caddesinden başlayan ve Cumhuriyet Meydanına kadar uzanacak olan özel yolun ikinci etabında olduklarını söyledi.

Cumhuriyet Meydanı ile Tren Garı arasında yapılacak olan projenin uygulamasını takip eden Başkan Acar, bölgede yapılan yol, peyzaj ve aydınlatma işlemlerini yerinde inceledi.

Projeyi yapan firma yetkililerinden bazı bilgiler alan Başkan Acar, çalışma bölgesinde yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Cumhuriyet Meydanımız dahil olmak üzere, hükümet konağı önü ve İstasyon Caddesine kadar uzanan caddedeki büyük proje çalışmalarımız devam ediyor. Yapım çalışmaları tamamen sona erdiğinde görsel güzelliği ve çok kaliteli mimarisiyle göz dolduracak. Özellikle yaz aylarında bu bölgenin çok canlı olduğunu görüyoruz. Bu özel yolda yürüyüş alanları, oturma alanları ve özel peyzaj çalışmalarıyla vatandaşlarımızın da çok beğeneceği harika bir yol olacak” dedi.

lisecaddksf (2) lisecaddksf (3) lisecaddksf (4)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.