DİNAR ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ

  • 28 Mayıs 2015
  • 2.802 kez görüntülendi.
DİNAR ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ

din-and-lis-mznyt1

DİNAR ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ

İlçemiz Dinar Anadolu Lisesinde Yıl sonu mezuniyet töreni gerçekleşti.

Programa Jandarma Üstteğmen Mutlu Tokmak, Belediye Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, ilçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ercan Çelik, Okul müdürleri ve öğrenci velileri katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunması sonrasında Dinar Anadolu Lisesi Okul Müdürü Adem Tezcan açılış konuşmasında şunları söyledi; “2014 ve 2015 öğitim ve öğretim yılı mezuniyet törenine hoşgeldiniz. Öğrenmek, akıntıya doğru yüzmek gibidir,ilerleyemediğimiz takdirde gerilersiniz. Bu yıl 83 evladımızı okulumuzdan mezun etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Acısı ve tatlısıyla dört yılı geride bırakmış bulunmaktayız. Saygı değer veliler, dört yıl önce bizlere emanet ettiğiniz çocuklarınızı milli eğitimin temel amaç ve ilkeleri çercevesinde, Atatürk’ün gözterdiği hedeflere uygun olarak; kendisine, ailesine ve ülkesine faydalı birer birey olarak yetiştirmeye, onlara gerekli bilgi beceri ve alışkanlıkları kazandırmaya çalıştık.” diyerek Okul Müdürü Tezcan öğrencilere okul hayatı dışında yapmaları gerken bazı konular hakkında tavsiyeler verdi.

Dinar Anadolu Lisesi Okul Müdürü Adem Tezcan’ın yapmış olduğu konuşma sonrasında Okul birincisine Belediye Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek tarafından plaket takdim edildi. Dinar Anadolu Lisesi Okul 12. sınıf öğrencilerinin yapmış olduğu veda konuşmaları akabinde Bayraklı Filama devir teslimi, mezuniyet belgelerin verilmesi, kep atma töreni ve pilav ikramı sonrasında program sona erdi.

din-and-lis-mznyt2

din-and-lis-mznyt3 din-and-lis-mznyt4

din-and-lis-mznyt5 din-and-lis-mznyt6

din-and-lis-mznyt7 din-and-lis-mznyt8

din-and-lis-mznyt9

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.