DİNAR BELEDİYESİ SPOR TESİSLERİ FAALİYETLERİ

  • 12 Ocak 2016
  • 2.782 kez görüntülendi.

DİNAR BELEDİYESİ SPOR TESİSLERİ FAALİYETLERİ

Dinar Belediyesi Kapalı Spor Salonu Tesisleri çalışma faaliyetleri.

Dinar Belediyesine bağlı kapalı spor salonu tesislerinde Tesis Amiri İbrahim Gökçe koordinatında öğrencilere, gençlere ve yetişkinlere yönelik spor faaliyetleri devam ediyor.

01/04/2014 – 31/12/2015 tarihleri arasında ücretsiz olarak açmış olduğumuz Futbol, Voleybol, Basketbol, Badminton, Masa Tenisi, Boks, Güreş yaz okulu kurslarımıza toplam 350 öğrenci ücretsiz olarak kurslarımızdan faydalandırıldı.

Tesisimizde dilekçe başvuruları sonucu okullarımız bünyesinde ki öğrencileri ve kurum kuruluşlar Voleybol Antrenmanlarını salonumuzda gerçekleştirmişlerdir.

Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ilk ve ortaöğretim okullarının Minik Erkek Futbol, Yıldız Erkek Futbol, Minik Kız Voleybol ve Yıldız Kız Voleybol müsabakaları gerçekleşip Afyonkarahisar’a okullar arası birinciler tesisimizde çalışmalarını gerçekleşmektedir.

Tesisimizde Dinar Belediye Spor Kulübü A Takımı, U15 ve U17 takımları antrenmanlarını ve müsabakalarını düzenlenmiştir.

Halen devam etmekte olan ücretsiz kurslarımızdan olan Badminton ve Masa Tenisi Cumartesi-Pazar günleri 11.00-13.00 arası devam etmektedir.

Halen devam etmekte olan ücretsiz kurslarımızdan:

Boks; Pazartesi,Salı ve Perşembe günleri saat 19,00 ile 21,00,

Güreş; Cumartesi, Pazartesi ve Salı günleri saat 13,00 ile 15,30,

Muaythai(Uzak Doğu Dövüş Sanatları); hafta içi hergün saat 18,30 ile 21,00,

Dinar Halk Dansları Topluluğu(Yöresel Halk Oyunları); hafta içi hergün saat 18,30 ile 21,00 aralarında  devam etmektedir.

Tesisimizde Bay-Bayan olarak Fitness Salonumuz hafta içi 6 gün 12,00 ile 21,00 saatleri arasında Spor Eğitmenimiz eşliğinde hizmet verilmektedir.

sportesisleri-dinarbel (10) sportesisleri-dinarbel (9) sportesisleri-dinarbel (8) sportesisleri-dinarbel (7) sportesisleri-dinarbel (6) sportesisleri-dinarbel (5) sportesisleri-dinarbel (4) sportesisleri-dinarbel (3) sportesisleri-dinarbel (2) sportesisleri-dinarbel (1)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aydın Musaoğlu dedi ki:

    Ben uzun zamandır görevim gereği Dinar dışında yaşıyorum, sadece yılda bir kez izine geliyorum ve Dinar Belediyesinin böyle bir spor salonuna sahip olduğunu geçen sene öğrendim. Böyle bir hizmeti sağladığı için Dinar Belediye Başkanı Sayın Saffet ACAR başta olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Salondaki desteklerinden dolayı Barış MENEKŞE hocama da sonsuz teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.