Dinar Belediyesi ve UYAK, TÜRSAB ile Görüştü

  • 16 Şubat 2016
  • 1.145 kez görüntülendi.
Dinar Belediyesi ve UYAK, TÜRSAB ile Görüştü

Dinar Belediyesi ve UYAK, TÜRSAB ile Görüştü

Dinar Belediyesi ve UYAK(Ulusal Yaşlılık Konseyi) Başkanı Saffet ACAR, Uyak üyelerinden oluşan bir heyet ile İstanbul’da bulunan TÜRSAB’a (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) ziyarette bulundu.

TÜRSAB Başkanı Başaran ULUSOY tarafından ağırlanan heyette Başkan Saffet ACAR, Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail TUFAN,Elçi Tur Yönetim Kurulu Başkan’ı ve TÜRSAB Yönetim Kurulu üyesi Mustafa ÇOBANOĞLU, Dinar Belediyesi Yazı İşleri memuru Serkan UTKU, Dinar Belediye’sinde görevli Gerontolog Faruk Yaşar Gürdal ve UYAK sekretaryasında görevli Gerontolog Sıla AYAN yer aldı.

Başkan ACAR, Türkiye’deki ve Dinar’da yaptığı yaşlılık çalışmaları anlatırken TÜRSAB Başkanı Başaran ULUSOY’U UYAK’A davet etti.

Yapılan ziyaretten memnun kaldığını belirten ULUSOY,  UYAK gibi bir kuruluşun ülkemizde olmasından ve Türkiye’nin giderek yaşlandığını ve yaşlılara yapılan hizmetlerin artması gerektiğini bildiren konuşmasında Dinar Belediyesinin bu gibi çalışmalar yaparak ülkedeki diğer belediyelere örnek olduğunu ve Dinar Belediyesini bu konuda tebrik ettiğini belirtirken ayrıca UYAK’tan aldığı üyelik teklifinden de çok mutlu olduğunu aktararak Ülkemizin Yaşlıları için her türlü hizmete hazır olduğunu söyledi.

Prof.Dr. İsmail TUFAN ise Başaran ULUSOY’un bu denli istekli ve çalışmaya hazır olmasından dolayı memnuniyetini belirtirken. TÜRSAB ekibine teşekkürlerini sundu.

Toplantı karşılıklı teşekkürlerin ve devamlı temas içerisinde bulunulması konusunda konuşmaların ardından sona erdi.

uyak-tursabbuyak-tursab (1) uyak-tursab (2)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.