DİNAR BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ ARAÇ ALINDI

  • 14 Eylül 2015
  • 1.832 kez görüntülendi.

DİNAR BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ ARAÇ ALINDI

Belediyemiz Zabıta Müdürlüğünde kullanılmak üzere yeni araç alındı.

Dinar’da yaşayan vatandaşların cenazelerinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle Başkan Acar’ın bu konuda ki hassasiyetinden dolayı Zabıta Müdürlüğüne cenaze timi kurulmuştu. Belediye Başkanı Saffet Acar’ın talimatı ile Zabıta Müdürlüğü cenaze hizmetlerinde kullanılmak üzere Ford Transit marka kamyonet alındı.

Belediye önünde araçta inceleme yapan Başkan Acar, ” Cenaze vuku bulduğu zaman, aileleri tarafından sevdiklerini kaybetme acısıyla birlikte defin işlemleri için yaşadıkları sıkıntılar nedeniyle zabıtalardan oluşan bir cenaze timi kurduk. Bu tim; cenaze evlerine giderek belediyemiz tarafından yapılabilecek hemen her şeyi sosyal sorumluluk adına cenaze timi tarafından ücretsiz organize ediliyor. Bu sebepten dolayı Zabıta Müdürlüğümüz cenazelerde daha iyi hizmet verebilmesi adına yeni aracımızı filomuza katmış bulunmaktayız.  Acar, belediyenin araç filosunu günden güne daha da artırdıklarını belirterek, gelecek yılda halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için klimalı cenaze nakil aracı alınacağını belirterek Belediyeye ve Dinar’a kazandıracaklarını sözlerine ekledi. Yeni aracımız Dinar’ımıza ve Belediyemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

yenizabitaaraci (1) yenizabitaaraci (2) yenizabitaaraci (3) yenizabitaaraci (4) yenizabitaaraci (5) yenizabitaaraci (6) yenizabitaaraci (7) yenizabitaaraci (8)

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.