DİNAR BELEDİYESİNDEN “İNTERNETLE HAYAT KOLAY” EĞİTİMİ

  • 23 Ocak 2017
  • 1.299 kez görüntülendi.
DİNAR BELEDİYESİNDEN “İNTERNETLE HAYAT KOLAY” EĞİTİMİ

DİNAR BELEDİYESİNDEN “İNTERNETLE HAYAT KOLAY” EĞİTİMİ

Dinar Belediye Başkanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Habitat Derneği ve Türk Telekom iş birliği ile Dinar’da bulunan 40 yaş üstü vatandaşlarımıza ücretsiz bilgisayar ve internet eğitimi belediye meclis toplantı salonunda Eğitmen Gamze Tutan tarafından verildi.

Bilgi İşlem Sorumlusu Hakan Cengizay tarafından hazırlanan alt yapı ve Gerontolog Faruk Yaşar Gürdal koordinatında 40 yaş ve üzeri vatandaşlarımıza eğitim verildi. Eğitim öncesinde Belediye Başkanı Saffet Acar şunları söyledi; “Biliyorsunuz HABİTAT derneği tarafından bu düzenlenen, 2 gün boyunca verilecek olan eğitim İnternetle Hayat Kolay eğitimi. Artık günümüz elektronik çağ, teknolojiyi kullanmamız lazım, bu teknolojiyi de sizlerin de en iyi şekilde kullanması adına Afyondan Fatma ve Gamze hanım geldiler, size 2 gün boyunca burada İnternetle Hayat Kolay dersleri verecekler. Sizlerde interneti kullanacaksınız. Dolayısıyla hayatı biraz daha kolaylaştıracaksınız. Öğrenmenin yaşı yok, yeter ki azmedelim azmeden herkes öğrenebilir. Sizleri kutluyorum, öğrenmek istiyorsunuz bizlerde her zaman sizlerin yanınızdayız.” Dedi

Düzenlenen eğitim programına 47 kişi katılım gösterdi, Eğitmen Gamze Tutan tarafından; e devlet uygulamaları, online bankacılık işlemleri, doğru sosyal medya kullanımı ve güvenli internet kullanımı üzerine eğitim aldılar. İnternetle Hayat Kolay eğitimi belediye meclis toplantı salonunda 2 gün sürecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.