DİNAR MYO YILSONU PİLAV ETKİNLİĞİ

  • 14 Mayıs 2016
  • 969 kez görüntülendi.
DİNAR MYO YILSONU PİLAV ETKİNLİĞİ

DİNAR MYO YILSONU PİLAV ETKİNLİĞİ

Dinar Meslek Yüksek Okulunda yılsonu pilav etkinliği yapıldı. Programa; Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsa Sağbaş, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selçuk Akçay, Belediye Başkanı Saffet Acar, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, Sağlık Kültür Spor Başkanı Hüdayi Koçyiğit ve öğretim görevlileri katıldı.

Okul Müdürü Yard. Doç. Dr. Hayrettin Ertan kısa bir konuşma yapması sonrasında öğrenciler tarafından hazırlanan moda tasarım sergisi açılış kurdelesi kesildi. Sergide bulunan çizim ve kıyafetler, Öğretim Görevlisi Hülya Koloncu ve Öğretim Görevlisi Ayşe Güç tarafından protokole anlatımı ve sunumu yapıldı. Alınan bilgiye göre, 1. ve 2. Sınıf öğrenciler tarafından hazırlanan kıyafetlerin 1940 ve günümüz modelleri arasında değiştiği, çizimlerde ise Selçuklu motiflerinin bulunduğu öğrenildi. Yapılan pilav ikramı sonrasında etkinlik sona erdi.

pilav-dmyotasarim (1) pilav-dmyotasarim (2) pilav-dmyotasarim (3) pilav-dmyotasarim (4) pilav-dmyotasarim (7) pilav-dmyotasarim (9) pilav-dmyotasarim (10)pilav-dmyotasarim (5)pilav-dmyotasarim (8)pilav-dmyotasarim (6)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.