DİNAR TÜRK OCAKLARI GENÇLİK KOLLARINDAN ANLAMLI ZİYARET

  • 17 Aralık 2014
  • 2.200 kez görüntülendi.
DİNAR TÜRK OCAKLARI GENÇLİK KOLLARINDAN ANLAMLI ZİYARET

trkockgk1

DİNAR TÜRK OCAKLARI GENÇLİK KOLLARINDAN ANLAMLI ZİYARET

Türk Ocakları Dinar Şubesi Gençlik Kolları Dinar Buhurcular Huzurevi’ni ziyaret etti.

Türk Ocakları Dinar Şubesi Gençlik Kolları Dinar Buhurcular Huzurevi’ni ziyaret gerçekleştirildi. Yaşlılarımızla sohbet eden gençler, huzurevi sakinlerinin sorunlarını dinleyip kendileriyle dertleşti. Türk Ocakları Dinar Şubesi Gençlik Kolları Başkanı Şaban Can Akgün ve Mehmet Toklu eşliğinde gerçekleşen ziyaretle ilgili yapılan açıklamada: “Huzurevlerimiz, çocuk esirgeme kurumumuz ve engelli kardeşlerimiz için faaliyet gösteren derneklerimiz ihmal etmememiz gereken bizlere emanet kurumlardır. Düzenli olarak gerçekleştireceğimiz ziyaretlerle buralardaki büyüklerimizin ve küçüklerimizin yüzlerinde beliren bir nebze tebessüme her zaman ortak olacağız. Onları hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız” dedi.

trkockgk2

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. nihat karaağaç dedi ki:

    işte birlik, dilde birlik ve fikirde birlik için… attığınız güzel adımınızı takdir ediyorum..allah yar ve yardımcınız olsun

  2. Raif ÖZTÜRK Raif ÖZTÜRK dedi ki:

    Sevgili Türk Ocaklılar,
    Türk Ocakları gibi tarihi ve Milli bir kuruluşta görev almanız ve bütün gençlerin örnek alacağı güzel davranışlarda bulunmanız milletimiz ve devletimizin bekası için önemlidir.. Türk Ocakları gibi kutlu bir kültür ve fikir ocağının çatısı altında Çanakkale’ye koşan atalarımıza layık evlatlar olmanızdan dolayı sizlerle gurur duyuyor, Türklük şuuru ile çıktığınız ve milletimizin değerlerini yaşatma ülküsü ile başlattığınız çalışmalarınızda Allah yar ve yardımcınız olsun…Sevgilerimle Raif ÖZTÜRK; Türk Ocakları Dinar Şubesi Başkan Yardımcısı.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.