DİNAR TÜRK OCAKLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

  • 29 Haziran 2015
  • 1.694 kez görüntülendi.
DİNAR TÜRK OCAKLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

ocak1

DİNAR TÜRK OCAKLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Türk Ocakları Dinar Şubesinin geleneksel olarak her yıl yaptığı iftar yemeği programı bu yıl Santral Park Aile Restorantı’nda yapıldı. İftar yemeğine çok sayıda ocak üyesi ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yapılan yemek duasından sonra Ocak Başkanı Raif Öztürk kısa bir teşekkür konuşması yaptı;

“Değerli arkadaşlar, öncelikle ocağımızın gelenek haline getirdiği iftar yemeğine teşriflerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum, Allah bu ayın, bu günün feyiz ve bereketiyle cümlemize huzurlu sağlıklı günler nasip etsin. Yine yüce Mevla’mız bu mübarek ayın bereket ve feyzinden bütün milletimizi nasiplendirsin, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi artırsın.

İnşallah gelecek yıllarda da yine birlik ve beraberlik içerisinde yeni iftar yemeklerinde buluşuruz diyor saygılarımı sunuyorum.”

Yemek olgun bir hava içerisinde son buldu.

ocak2 ocak3

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Raif ÖZTÜRK Raif ÖZTÜRK dedi ki:

    Sevgili Necdet Bey, Türk Ocakları bir gönüllü fikir ve kültür ocağıdır. Her yıl Ramazan Ayı’nda üyeleri arasında hem dayanışmayı artırmak, hem de bu ayın feyiz ve bereketinden, istifade etmek için iftar yemeği verir. Ücretini de her üye kendisi verir. Ramazanda asıl olan, sizin de işaret ettiğiniz gibi, fakir ve fukaranın kollanmasıdır. İçimizde milyoner yoktur. Ama her arkadaşımız imkanı ölçüsünde fitire ve zekatını fakirlere vererek bu ayın bereketinden yararlanmaktadır. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ayrıca “Türkmeli yardım kampanyası”na katılan arkadaşlarımız vardır. Allah herkesin hayır ve hasenatını kabul etsin… Allah tüm dostları böyle anlamlı günlerde bir araya getirsin…. Saygılarımla… Raif ÖZTÜRK-Türk Ocakları Dinar Şube Başkanı.

  2. necdet dedi ki:

    NE GÜZEL İFTARLAR AÇILIYOR YEMEKLER YENİYOR ANLAMADIGIM BENİM ŞU NOLURSA OLSUN RAMAZAN AYINDA BİR FAKİRİ Mİ DOYURMAK İYİ SEVAP YOKSA ZENGİNİ Mİ DOYURMAK ANLAYAMADIM?

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.