DİNAR’DA 26 BAYAN MHP’DEN İSTİFA ETTİ

  • 07 Eylül 2017
  • 2.487 kez görüntülendi.
DİNAR’DA 26 BAYAN MHP’DEN İSTİFA ETTİ

DİNAR’DA 26 BAYAN MHP’DEN İSTİFA ETTİ

Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde, MHP teşkilatına kayıtlı 26 bayan partisinden istifa etti.

Geçtiğimiz haftalarda Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, aralarında meclis üyelerinin de bulunduğu 56 kişinin ardından 51 kişi düzenledikleri basın toplantısıyla, partilerinden istifa ettiklerini açıklamıştı.

MHP Dinar ilçe teşkilatına kayıtlı Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın eşi Bayanlar Meclisi Başkanı Günsel Acar ve beraberinde ki 26 Bayan, Dinar Belediyesi Meclis Salonunda düzenledikleri basın toplantısıyla, partilerinden istifa ettiklerini açıkladı. Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar ve MHP eski İlçe Başkanı İbrahim Acar’ın da katıldığı toplantıda, MHP’den istifa eden 26 bayan dilekçeleri MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı’na gönderdi.

Toplantıda konuşma yapan Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, “21 Ağustos’ta Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte istifa ettik. Benimle birlikte eski İlçe Başkanımız, İlçe yönetimimiz ve yeni yönetimden 13 kişi istifa ettiler. Daha sonra 51 kişide düzenledikleri toplantıyla istifa ettiler. Şuanda burada bulunamayan bayanlarımızın da çoğu istifa dilekçelerini verdiler. Önümüzde ki haftada Dinar merkezde 100 kişinin de istifa edeceği düşünülüyor. Bu ülke bizim bu Dinar bizim her yaşayan kişinin bu ülkeye vefa borcu var. Biz ülkemizi ve memleketimizi çok seviyoruz. Hizmet yönünden ileri ki günlerde durum neyi gösteriyorsa arkadaşlarımızla davamıza, vatanımıza ve milletimize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Toplantının ardından 26 kişi, imzaladıkları istifa dilekçeleri, MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı’na gönderdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.