Dinar’da İftar Yemekleri Devam Ediyor

  • 10 Haziran 2016
  • 1.458 kez görüntülendi.
Dinar’da İftar Yemekleri Devam Ediyor

Dinar’da İftar Yemekleri Devam Ediyor

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Dinar merkez mahalle muhtarlarına, ulusal ve yerel medya temsilcilerine ve Belediye Meclis Üyelerine Alzheimer Merkezi’nde  (Eski Meteoroloji Gözem İstasyonu) iftar yemeği verdi.

Davetlilerin aileleriyle birlikte katıldığı iftar yemeğinde bir konuşma gerçekleştiren Başkan Acar, bugünlerde birlik ve beraberlik içerisinde olmanın çok önemli olduğunu ifade ederek şunları söyledi, “Öncellikle cenab-ı Allahtan oruçlarımızın kabulünü diliyorum. Değerli muhtarlar ve sevgili basın bir Ramazan-ı şerifin dördüncü günündeyiz. Cenab-ı Allah sağlık sıhhat huzur içerisinde nice bayramlara nasip eylesin diyorum. Dinarımızda güzellikler yapılıyor ve benim yüzümü ağartan muhtarlarımız ve Dinarımızın gözü kulağı sesi olan değerli basınımız bu güne kadar bana verdiğiniz destekten dolayı sizleri kutluyorum Hepinizden Allah razı olsun diliyorum. Hepinizin şimdiden ramazan bayramını kutluyorum “ dedi.

basin-iftar-meclisüye (1) basin-iftar-meclisüye (2) basin-iftar-meclisüye (3) basin-iftar-meclisüye (4) basin-iftar-meclisüye (5) basin-iftar-meclisüye (6) basin-iftar-meclisüye (7) basin-iftar-meclisüye (8) basin-iftar-meclisüye (9) basin-iftar-meclisüye (10) basin-iftar-meclisüye (11) basin-iftar-meclisüye (12) basin-iftar-meclisüye (13) basin-iftar-meclisüye (14) basin-iftar-meclisüye (15) basin-iftar-meclisüye (16) basin-iftar-meclisüye (17) basin-iftar-meclisüye (18) basin-iftar-meclisüye (19) basin-iftar-meclisüye (20) basin-iftar-meclisüye (21) basin-iftar-meclisüye (22) basin-iftar-meclisüye (23) basin-iftar-meclisüye (24) basin-iftar-meclisüye (25) basin-iftar-meclisüye (26) basin-iftar-meclisüye (27) basin-iftar-meclisüye (28) basin-iftar-meclisüye (29) basin-iftar-meclisüye (30) basin-iftar-meclisüye (31) basin-iftar-meclisüye (32) basin-iftar-meclisüye (33) basin-iftar-meclisüye (34)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.