Dinar’da Kurban Bayramı Kutlandı

  • 01 Eylül 2017
  • 1.280 kez görüntülendi.
Dinar’da Kurban Bayramı Kutlandı

Dinar’da Kurban Bayramı Kutlandı

Dinar Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Kurban Bayramı kutlama programı Park Ala Toplantı ve Seminer Salonunda gerçekleştirildi.

Ak Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin, Belediye Başkanı Saffet Acar, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Muhtarlar ve vatandaşların katıldığı programda herkes bir biriyle bayramlaştı. Sunuculuğunu Dinar SYDV Müdürü İrfan Yüksel’in yaptığı programda ev sahibi olarak bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin birlik ve beraberlik mesajı vererek, Arakan’daki Müslümanlara yapılan zulüm için Müslümanlara sabırlar diledi. 

Başkan Acar Herkesin Kurban Bayramı Kutlu Olsun

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar Kurban Bayramı kutlama merasiminde yaptığı konuşmasında, “Mukaddes bayramlarımız; sevgi, hoşgörü, dostluk duygularını ve vicdani muhasebeyi en yoğun olarak yaşadığımız günlerdir. Birlik ve beraberlik duygularımızın güçlenmesi, sevgi ve hoşgörünün önemine dikkat çekmesi açısından, aile ve toplum hayatımızda oldukça önemli bir yere sahip Kurban Bayram’ımızın tüm insanlığa sağlık, esenlik ve mutluluklar getirmesini diliyor, saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Resmi bayramlaşma programı sonrasında Buhurcular Huzurevine geçildi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.