Dinar’da Muhtarlar Günü Kutlandı

  • 20 Ekim 2017
  • 741 kez görüntülendi.
Dinar’da Muhtarlar Günü Kutlandı

Dinar’da Muhtarlar Günü Kutlandı

Dinar’da 19 Ekim Muhtarlar Günü Hükümet Konağı önünde düzenlenen resmi bir program ile kutlandı.

Atatürk Anıtı’na Dinar Muhtarlar Derneği çelenginin bırakılmasıyla başlayan kutlama programı saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla devam etti.

Bağlar Mahalle Muhtarı Gazi Yılmaz’ın sunuculuğunda devam eden programda, Dinar Muhtarlar Derneği Başkanı Sabri Can Bekle ile birlikte mahalle muhtarları Dinar İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin’i, Dinar Belediye Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek’i ve bir rahatsızlığından ötürü evinde istirahat eden Santral Mahalle Muhtarı Mustafa Uysal’ı ziyaret ettiler.

İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin kaymakamların ziyaretinde yaptığı konuşmasında toplumsal sorunların çözümü noktasında muhtarlık kurumunun çok önemli olduğunu ifade ederek şunları söyledi, “Her muhtar kendi mahallesindeki sorunları ve yapılması gerekenleri çok iyi biliyor. Bu bağlamda yaptığınız muhtarlık mesleği çok önemli bir yer teşkil ediyor” dedi.

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ilıca Mahalle Muhtarı bütün muhtarlar adına İlçe Kaymakamına 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle çiçek taktimi gerçekleştirdi.

Dinar mahalle muhtarları kaymakamlık ziyareti sonrasında Dinar Belediyesini ziyaret etti. Dinar Belediye Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek tarafından meclis toplantı salonunda ağırlayan muhtarlar burada da dert ve sorunlarını ilettiler.

Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek Belediye hizmetlerinin aralıksız bir şekilde devam ettiğini, Pınarbaşı mahallesinin bazı caddelerine doğalgaz hattının döşeneceğini söyledi.

Son olarak Santral Mahalle muhtarı Mustafa Uysal’ı evinde ziyaret eden muhtarlar geçmiş olsun dileklerini sundular.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.