DİNAR’DA RESMİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

  • 24 Eylül 2015
  • 1.219 kez görüntülendi.
DİNAR’DA RESMİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

resmibyramlsmakurban (1)

 

DİNAR’DA RESMİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

Dinar’da Kurban Bayramı Resmi Bayramlaşma Töreni, Belediye Başkanlık makamında Başkan Saffet Acar’ın Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Yönetimini, Meclis üyelerini, belediye personelini, esnaf ve vatandaşları kabulü sonrasında İlçe Hükümet Konağı Kaymakamlık Makamında gerçekleşti.

Dinar İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin’in ev sahipliği yaptığı bayramlaşma törenine Afyonkarahisar Milletvekilleri, Belediye Başkanı Saffet Acar, Garnizon Komutanı Mutlu Tomak, HSYK Üyesi Muharrem Özkaya, AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Isa Sağbaş, Siyasi Parti Başkanları, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Resmi bayramlaşma programı sonunda Dinar İlçe Protokolü, Buhurcular Huzur Evi ziyaret edildi. Her yıl olduğu gibi bu yılda da yaşlı vatandaşları unutmayan ilçe protokolü Buhurcular Huzur Evinde kalan yaşlı vatandaşlar ile bayramlaşarak onların dert ve sorunlarını dinledi.

Ve kendilerine daha nice güzel bayram geçirmeleri temennilerinde bulundular.

 

resmibyramlsmakurban (2) resmibyramlsmakurban (3) resmibyramlsmakurban (4) resmibyramlsmakurban (5) resmibyramlsmakurban (6) resmibyramlsmakurban (7) resmibyramlsmakurban (8) resmibyramlsmakurban (9) resmibyramlsmakurban (10) resmibyramlsmakurban (11) resmibyramlsmakurban (12) resmibyramlsmakurban (13) resmibyramlsmakurban (14) resmibyramlsmakurban (15) resmibyramlsmakurban (16) resmibyramlsmakurban (17) resmibyramlsmakurban (18) resmibyramlsmakurban (19)

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.