DİNAR’DA ÜLKÜ OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI AÇILIYOR

  • 09 Ağustos 2016
  • 1.859 kez görüntülendi.
DİNAR’DA ÜLKÜ OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI AÇILIYOR

DİNAR’DA ÜLKÜ OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI AÇILIYOR

Belediye Başkanı Saffet Acar, Afyonkarahisar ve ilçelerinde bulunan ülkü ocakları başkanları ve yönetimi ile bir araya gelerek Suçıkan Park tesislerinde istişare toplantısı düzenledi.

Suçıkan’da yapılan istişare toplantısına; Afyonkarahisar Teşkilatlandırma Başkanı İbrahim Eşsiz, Afyonkarahisar Ülkü Ocakları Sosyal Faaliyet Masa Başkanı Turan Ay, Afyonkarahisar Ülkü Ocakları Eğitim Masa Başkanı Nihat Acaboğa, Afyonkarahisar Üniversite Başkanı Osman Yıldız, Başmakçı, Dazkırı, Çobanlar, Evciler, Sandıklı ilçeleri ve Gökçek Kasabası ülkü ocakları başkanları ve teşkilatı katıldı. Dinar ülkü ocakları teşkilatı olarak ta; Fahrettin Çağlar, Hüseyin Darı, Murat Yılmaz, (Hacı) Osman Yılmaz, Mehmet Güneş ve Şahin Sayın programa katıldı.

Alınan bilgiye göre, Ankara Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanlığı tarafından, Dinar’a Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfının açılmasına, ocak başkanlığına da Fahrettin Çağlar’ın getirilmesine karar verildiği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, Dinar Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfının en kısa sürede açılarak faaliyete geçeceği, yönetim kadrosunun da en kısa sürede açıklanacağı bildirildi.

ülküocaklarıvakfı-toplantı (1) ülküocaklarıvakfı-toplantı (2) ülküocaklarıvakfı-toplantı (3) ülküocaklarıvakfı-toplantı (4)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.