Dinar’da Yaşlılık Çalışmaları Sürüyor

  • 06 Ağustos 2016
  • 1.004 kez görüntülendi.
Dinar’da Yaşlılık Çalışmaları Sürüyor

Dinar’da Yaşlılık Çalışmaları Sürüyor

 Geçtiğimiz ayda Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın girişimleri sonucu Türkiye’de bir ilk olan Demans Mobil Servis (DemoS) hizmeti faaliyete geçmişti. Bugünde Dinar Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. İsmail Tufan’ın danışmanlığında Dinar Belediyesi tarafından 21-22 Ekim tarihinde yapılacak olan 1.Uluslar Arası Yaşlı Bakım Ağı ve Yerel Yönetimler Sempozyumu için bir toplantı yapıldı.

Belediye Başkanı ve Ulusal Yaşlılık Konseyi Başkanı  Saffet Acar’ın önderliğinde gerçekleşen toplantıya Belediye Başkan Yrd. Rafet Şimşek, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Kaşlı, Serkan Utku, Gerontolog Faruk Yaşar Gürdal,Cüneyt Güven, İpek Mutlu, Sanem Çetin ve Ünzile Kaya katıldı.

21-22 Ekim tarihinde yapılacak olan 1.Uluslar Arası Yaşlı Bakım Ağı ve Yerel Yönetimler Sempozyumu için tüm yerel yönetimlerin davet edileceği bilgisi alınırken ayrıntılı bilgi için www.uybas.geroder.com.tr  adresinin ve Dinar Belediye Başkanlığına ait 0272 353 60 53 telefonlu numaranın aranabileceği öğrenildi.

alz-evi-toplant (1) alz-evi-toplant (2) alz-evi-toplant (3)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.